Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3656 (permalink)  
Vechi 09 apr 2013, 14:46:58
frumoasa's Avatar
frumoasa frumoasa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 10 sep 2009
Locaţie: cluj napoca, Romania
Vârsta: 47
Date: 161cm, 53.7kg
Mesaje: 5.033
Aprecieri acordate: 2.875
Am fost apreciat(a) de 4.761 ori in 2.802 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de mara_merkel Vezi mesajul
Buna,

Si eu aveam aceeasi problema cu Atkins. Imi mirosea gura si era foarte jenant.In plus si la sala transpiratia mirosea foarte urat, imi era rusina sa mai stau in fata la orele de aerobic..
Doar cu Atkins am avut experientele astea neplacute.Si asta a fost unul dintre motivele pt care m-am lasat de dieta asta.Chiar imi aduc aminte de persoane din liceu carora le mirosea respiratia din cauza dietelor drastice.Nu stiu daca exista vreo solutie.Poate te ajuta alte fete. Oricum e buna intrebarea ta.

O zi frumoasa!
Pupici
Multumesc mult de raspuns....eu inca nu cedez, am mai citit si pe net despre asta..e specific datorita lipsei de carbo...arderii grasimilor...etc...e un semn ca functioneaza cura. e neplacut, dar....deocamdata nu ma opresc, eu cu transpiratia nu am problema, oricum transpir foarte greu ...motiv pt care ma si imbrac ca ursu cind fac miscare, sa ma vezi ce amuzanta eram vara la 30 grade alergind cu iegari de bumbac, peste ei pantaloni de neopren si peste pantaloni de trening
Felicitari ca nu ai mincat azinoapte!!!! Ai incercat sa bei ceaiuri calde de plante cind ti-e foame? mie mi-a spus nutritionista ca e o metoda buna da a prosti foamea
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui frumoasa:
Q88 (09 apr 2013)