View Single Post
  #37 (permalink)  
Vechi 10 apr 2013, 16:40:00
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: "Vreau sa fiu mai slabuta intr-o luna-doua" -concurs pe termen scurt deschis oricui

Citat:
Anterior postat de mihaela01 Vezi mesajul

Tu esti un exemplu pentru mine si sunt sigura ca nu te vei lasa invinsa asa usor de binge-eating.
Cum ai reusit acum ceva timp sa slabesti, vei reusi cu siguranta si acum , doar esti o luptatoare!
Hai capul sus Roberta , doar nu te lasi invinsa asa usor.
Eu sunt langa tine
nu mai trebuie sa fiu un exemplu micky
stiu, trebuie neaparat sa ma ridic ! ms ca esti mereu alaturi de mine

apropo, tu te`ai suparat cumva pe mine?

Citat:
Anterior postat de stefy2009 Vezi mesajul
Hai cu noiSi eu ma lup cu starile de binge . M-am inscris in concurs pentru a scapa binge - eating
Daca vrem cu adevarat , putem
Citat:
Anterior postat de oanna14 Vezi mesajul
Ei haide capul sus. si eu ma aflu in aceasi situatie si o sa fac tot posibilul sa fie bine

Cu mare drag!

Asa Stefi,incurajeaza fetele!
mdaa sper sa reusim impreuna fetelor !
multumesc mult pt incurajari !

Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Roberta, imi pare rau ca treci prin starile astea atat de grele...Stiu ca tu ai multe probleme si cred ca o cauza este asta, nu te poti stapani de la poftele alimentare din cauza emotiilor negative cu care te confrunti, ai nevoie de o alinare imediata, si, din cauza ca asta nu vine de la cei din jur, asta te forteaza sa o cauti pe cea data de satisfactia imediata a mancarii.

Insa un pas important inspre a le remedia este si acesta, ca vii aici sa vorbesti despre asta, poate te ajuta sa te descarci si treptat sa dobandesti un control asupra actiunilor tale
nu mai vreau sa gasesc vinovatii .. vreau sa`mi revin si atat eu trebuie sa fiu cea care detine controlul, nu probleme si factorii externi !
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat