View Single Post
  #3721 (permalink)  
Vechi 08 iun 2011, 11:41:38
coderamy's Avatar
coderamy coderamy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mar 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Date: 153cm, 66kg
Mesaje: 560
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Citat:
Anterior postat de lenaG Vezi mesajul
Buna fetele frumoase
Eu am lipsit ceva timp asa ca voi incerca sa recuperez pe cit posibil

Cody felicitari pentru kg pierdute, este un rezultat "jos palaria", sa te tii de dieta si la plaja o sa fii super sexi


Eu nu stiu ce am avut ieri dar am simtit o foame continua toata ziua, cu toate ca am mancat destul de mult cantitativ si caloric seara am baut un ceai fierbinte si parca a fost mai bine, dar sincer nu stiam ce sa fac imi venea sa mananc tot ce vedeam. Azi parca ma simt mai bine, dar a fost si micul dejun mai consistent, nu stiu vom vedea pe parcursul zilei.
Va pup pe toate si sa aveti o zi frumoasa
multumesc mult lena...as vrea eui sa fie asa cum spui tu dar sunt constienta ca nu o sa ajung asa repede la rezultate asa frumoase
iar cu foameda ta sa stii ca e posibil sa ti se traga de la faptul ca nu ai avut MD consistent si eu mai patesc asa... te pup
coderamy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]