View Single Post
  #3738 (permalink)  
Vechi 16 oct 2010, 10:51:23
curly.light's Avatar
curly.light curly.light este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Buna dimneata!!!
Sa aveti o zi minunata!

Azi sunt necajita:cantarul imi arata aceeasi valoare ca si sambata trecuta!!!
O zi minunata si tie,nico
Nu te necaji,asa e in diete,mai apar si perioade de stagnare. Important e ca nu ai mai crescut in greutate, daca esti conforma mai departe rezultatele nu vor mai intarzia mult!

Citat:
Anterior postat de Anycyk90 Vezi mesajul
Fetelor la cererea voastra am facut 2 poze cu burtica care vor fi disponibile doar azi pentru vizualizare... Scuzati-mi tinuta
Ti-am vazut pozele,Any. Arati foarte bine ,cred ca ar fi cazul sa incetezi cu dietele si sa te apuci de un stil de viata sanatos,combinat cu sport .

Citat:
Anterior postat de Diana D Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor!

In dimineata asta am fost harnicuta, am facut tort de mere...dar nu pentru mine, ma duc in vizita si ca sa nu ma duc cu mana goala.
Eu o sa fiu cumintica si o sa pap conform.

Nico eu fierb conopida si apoi rad peste ea cascaval si bag un pic la cuptor ...fff buna.

Pupici
Esti foarte ambitioasa,Diana .Eu nu gatesc de felul meu ,dar imi imaginez ca e foarte greu sa pregatesti ceva conform si sa nu gusti deloc!
E nevoie de ceva ambitie Sunt sigura ca vei reusi sa papi conform azi ,chiar daca mergi in vizita. O zi minunata
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]