View Single Post
  #3740 (permalink)  
Vechi 16 oct 2010, 10:54:29
curly.light's Avatar
curly.light curly.light este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Citat:
Anterior postat de Purple flower Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor.... defapt, nu stiu cat de buna e cu ploaia asta si vremea urata ..
Eu sunt fericita din 2 motive....primul ca mi s-a oprit CM insfarsit (s-a oprit ecaxt ca inainte , sambata , in ziua in care trebuie sa incep folia noua, probabil doar zilele dinainte au fost anormale) si al doilea ca azi e ultima zi de slabire din ciclul 2 , maine trec pe diversificare si o sa ma rasfat cu cioco conforma si orez cu lapte in cantitate mica binenteles. Deasemenea o sa imi fie mult mai usor , mananc mai mult dimineata nu doar o feliuta de paine.
As vrea sa imi cumpar niste sunca de pui conforma dar nu prea am gasit nimic fara amidon din cartofi asa ca mai bine renunt.

Meniul meu pentru astazi, ziua 42:

10:00 1 mar
10:30 1 felie paine SM
14:30 200 g cascaval, 2 oua fierte, castraveti
18:30 vita + salata verde + rosii

Va doresc o sambata frumoasa, relaxanta si conforma!
Eu ma cantaresc pana la urma maine cu toate ca nu e indicat dupa atatea zile de cm, dar credeti-ma ca nu mai rezist dupa 3 saptamani , trebuie.
Diana,ma bucur mult ca esti mai bine!
Eu azi am pranz de fructe Abia astept!
Eu saptamana asta nu prea am tinut ciclul de slabire,am mai mancat intre mese, si cam mult ,dupa cum ti-am spus Dar de luni intru si eu serios la diversificare,nu mai fac excese.

Te astept maine cu rezultatele de la cantar ,sunt sigura ca sunt frumoase Si felicitari pentru ca ai dus la bun sfarsit un alt ciclu de slabire! Te pup
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]