View Single Post
  #3751 (permalink)  
Vechi 30 mar 2012, 12:28:40
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de Polux Vezi mesajul
Multa sanatate, Julie!

De ce zici tu ca e o combinatie aiurea? Daca e si ciocalata neagra si max 30-40 g, chiar nu mi se pare nimic nociv.

Cu menstruatia te inteleg... cu 2 zile inainte as manca si frigiderul , nu doar continutul lui... plus ca mananc efectiv cacao cu lingurita (s-a speriat barbat-meau cand m-a vazut), asa simt nevoia de cacao!

Fa un pic de sport intens, si iti garantez ca iti vine cheful de mai multe (nu garantez cu invatatul)
Pup!
MS!
Da..era neagra 85%si cam 30-40 %am mancat.
Eh ,si painea si miere si iaurtulsi ficatul..cam ciudat.Oricum dupa m-amsimtit asa rau de am zis ca am rabdare deacum.

Dar nu stiu ce m-a apucase!Fusesem la market si acolo era o oferta cu coltunasi si puteai sa gusti...mai bine luam de acolo , asa am stat cu pofta-n gat!!

Azi am mancat de 2 ori pana acum(dar cantitati mici) mazare cu soia.Vreau sa renunt pt o perioada ..ori macar sa mananc rar la fulgii de ovaz+lapte si iaurt activia.Mi-au facut ceva probleme la intestinedureri si chestii de genu.Din cauza asta am tot facut niste greseli cu alimentatia.

Mh , cu invatatul e aiurea ca ma "enerveaza " burta , ma raceala.Am facut rost de bani pt kangoo jumps , cu chiu cu vai cu datorii da asta esi din cauza asta nici nu ma gandesc sa mai gresesc in alimentatie.

Daca-i zic lu mama ca ma duc la kangoo cred ca ma da afara din casa(am ff f f multe cheltuilei anul asta..dar oluna tot fac sport la sala!)

Si inca ceva , (Scuze de romaaan! ) O prietena ba face kangoo si slabeste , alta se infometeaza si slabeste ..nu pot sa stau asa

tie cum iti mai merge?Te pup

Ultima dată editat de Alexik; 30 mar 2012 at 12:38:04.