View Single Post
  #378 (permalink)  
Vechi 02 mar 2012, 21:33:25
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Oh, acum inteleg - de fapt banuiam eu ca esti cu multe garzi.
Ce super cu casa! Sper sa gasiti ceva care sa va placa. Cam cum va doriti sa fie "casuta visurilor voastre"?
Eu sunt bine. Am slabit saptamana trecuta mai mult da saptamana asta numai 200 de grame (da is bune si alea decat sa stau pe loc).
Ah! Astazi am si aplicat la facultate. Sa vedem ce o iesi. Nu imi fac sperante cu medicina da am pus-o prima pe lista. Am avut o incurcatura cu actele - era sa mi le piarda posta romana, si sa raman fara diplome. Sper sa imi ajunga cu bine inapoi...
In rest nu prea am noutati.
Tare mi-ar placea sa vin o zi la spital la tine sa vad cum e. Daca ajung studenta la medicina poate fac o zi de practica la tine
N-am mai reusit nicium sa intru zilele astea

Iti tin pumnii, poate totusi prinzi medicina. Studenti in practica nu cred ca avem dar avem absolventi in stagiu. Saptamanile astea si eu am studenti "radiografi" in practica si trebuie sa fac o gramada de rapoarte si evaluari (nu stiam eu de ce nu prea se omoara oamenii sa ia studenti in grija

Stai linistita cu slabitul, cat timp scazi e bine, si oricum cu cat mai incet cu atat e mai sigur ca nu pui la loc
Am rezolvat si cu casa, sau mai exact spus apartament. Nu e chiar de vis, in sensul ca e cam mic, dar e nou nout, proaspat construit, deci sigur n-am nici un stres in urmatorii 10-20 de ani.
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat