View Single Post
  #38 (permalink)  
Vechi 20 sep 2012, 07:48:30
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Branza de la tarani

Citat:
Anterior postat de liudy9k Vezi mesajul
Buna! Multumesc pentru raspuns. Din pacate nu am reusit sa ii dau de cap. Eu caut produsul Branza de vaci, Hochland (Branzica fina), cod de bare 5941238007834, produs la cutie, 175g. Functia de cautare avansata am utilizat-o in toate felurile, inclusiv cautare exacta, insa nu imi gaseste produsul. Am incercat din nou sa il introduc eu, dar la final am primit acelasi RASPUNS: Acest aliment este deja adaugat. Sa stii ca nu sunt neaparat setata pe acest produs, nici nu stiu daca o sa il mai mananc. Doar ca vreau sa invat cum sa gasesc alimentele care nu imi apar la cautare si care se pare ca totusi exista in baza de date. Multumesc!
Buna dimineata,

Acum am inteles care este situatia. Intr-adevar, sunt deja alimente adaugate cu aceasta denumire: Branza de vaci, Hochland. Dar aceste alimente se afla in zona de validare si din aceasta cauza nu sunt afisate la cautare. Toate alimentele introduse in CNS (calculatorul nutritional slabute) trec un proces de verificare, validare a valorilor nutritionale, pentru a evita greseli. Acum am validat alimentul, ar trebui sa il gasesti. Sa-mi spui daca l-ai gasit.

Ai mai intampinat acelasi lucru si la un aliment sau restul ai putut sa le gasesti? Ca sa verific si sa iti pot spune care este problema.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat