View Single Post
  #39 (permalink)  
Vechi 15 apr 2010, 12:26:28
ianna's Avatar
ianna ianna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: IL, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 42
Dieta: sanatoasa verde si cu gratare
Date: 170cm, 64kg
Mesaje: 4.305
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Jurnal... Corina3434

Citat:
Anterior postat de corina3434 Vezi mesajul
Uau! Va multumesc pt primire
E tarziu si trebuie sa ies ca maine dimineata am niste rafuieli cu chimia. Promit ca raspund maine la ultimele mesaje si postez meniul de maine. Incerc sa.l incarc cat mai mult. Cel putin 750 kcal ( asta inseamna cu 100 mai mult decat azi ).
Noapte buna! Pupici si merci mult inca o data . sunteti grozavi

Ar fi grozav daca reusesti 750...eu am zis ca deh poate ti-e teama...dar daca vrei se poate, normal. Astept meniulCat despre mancarea la scoala...si eu prin clasa a noua aveam retineri...dar cu timpul realizezi ca intotdeauna noul va fi carcotatsi obisnuinta ignoratasi apoi crezi ca la cat de slabanoaga esti va mai comenta careva ca mananci (poate doar din invidie sau de pofta).Ca si in viata, tu vezi-ti de ale tale, ca nu colegele care vor comenta...daca vor comenta... iti vor da o mana de ajutor pe strada cand (doamne fereste) ai lesina
__________________
rog in profil sa mentionati dieta pe care o tineti -Succes si la un cantar cat mai zgarcit
jurnal Dupa fapta si rasplata
Alimentatia cu prea putine calorii - Slabute.ro
Sfaturi, de prin forum, adunate
Dieta si alaptarea
ianna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1190 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat