Subiect: Jurnal August
View Single Post
  #39 (permalink)  
Vechi 01 sep 2010, 11:53:11
August's Avatar
August August este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 62kg
Mesaje: 597
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal August

Citat:
Anterior postat de MCS Vezi mesajul
Buna dimineata! Asa e, MCS nu doarme, bea deja cafeaua cu ambii ochi deschisi si cu burta plina ca mancat micul dejun.
Yesss! azi am reusit sa ma trezesc devreme, sa mananc, sa-mi beau cafeaua linistita si sa ma distrez cu mesajele tale! Ma descurc cam greu cu degetele pe tastatura ca am o febra musculara de la flotarile de aseara....dar ii vin eu de hac la antreamentul din seara asta.
Hai, baieti, hai ca se poate!
Acum fug sa-mi pun tinuta de manager si sa plec spre birou, ca ma asteapta o super zi. Povesti mai pe seara de meniuri si diverse.
Sa ai o zi minunata!
Sorry, ratasem asa veselie matinala! Te duci in fiecare zi la antrenament? In fiecare-fiecare zi? Bravo, dar vezi sa nu te surmenezi ca in cateva saptamani o sa-ti iasa pe nas. Cand zici ca bagi proba cantarului? Ca nici eu nu m-am mai pus pe el de sambata.
Daca slabesti prea tare, imi dai mie costumele de manager! Mi-am adus aminte de filmul "Diavolul se imbraca de la Prada" - tipa avea masura 36 si era considerata grasa. 34 era masura ideala la standardul fitzelor. Cum o fi sa ai 34?!?! Eu sunt pe 38 mai mereu (mai mulat sau mai larg, in functie de dieta: hiper sau hipocalorica).
Sa ai o zi frumoasa in continuare!