Subiect: Jurnal IuliaMP
View Single Post
  #39 (permalink)  
Vechi 20 feb 2011, 16:25:29
IuliaMP's Avatar
IuliaMP IuliaMP este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 48
Dieta: max 180HC+90% Monti
Date: 168cm, 107kg
Mesaje: 680
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 53 ori in 32 mesaje
Implicit Re: Jurnal IuliaMP

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Mie!MIe imi pasa!!Zau ca-mi pasa!
Stii ceva, inteleg din tonul tau ca problema ta nu e ingrasatul, ci ca ai ceva in viata care "nu merge","scartaie",si de aici drept consecinta si ingrasatul..NU poti trata simptomul, ci cauza,cand vei rezolva problema de la radacina fii sigura ca slabitul va veni de la sine.Si eu zic sa reactionezi, sa lupti, sa nu te dai batuta nici de afurisita, chiar daca ti se pare ca nu merita, eu iti zic ca merita, daca ai sti si viata mea cum a fost, da eu una m-am enervat, am reactionat cu pumni, unghii si dinti pe viata asta afurisita, si am "imblanzit-o" cum am vrut eu..Sio tu poti reusi, nu fi "lasa-ma sa te las".Esti atat de tanara ca sa fii cinica sau descurajata de viata,orice ar merge rau acolo, in vietisoara ta, tu poti sa schimbi.
Te pup si sper sa te revad in curand!
Multumesc mult pentru incurajari! Esti o draguta! si mai ai si dreptate...
Inca inainte de a citi mesajul tau am luat hotararea sa o iau de la capat si sa incerc inca o data, ca poate de asta data va fi mai bine. Ei... poate o sa rasara soarele si pe strada mea!
Intr/adevar dieta si incercarea de a slabi vin intr/un plan oarecum secundar, dar totusi in stransa legatura cu alte lucruri care nu au mers prea bine in ultimul timp. Asa ca voi incerca sa schimb cate ceva si poate voi alunga si din kg astea care prea s-au adunat peste masura in ultimii ani.
__________________
Jurnal Iulia MP