View Single Post
  #3900 (permalink)  
Vechi 18 oct 2010, 05:31:23
curly.light's Avatar
curly.light curly.light este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Citat:
Anterior postat de TinAlexa Vezi mesajul
Ce zi am avut astazi nici eu nu stiu cum am inceput ca sa si terminat, v-am scris scurt si la obiect ca imi striga sotu in spate sa las ordinatorul si sa ma duc in treburile mele.Avea dreptate pentru ca altfel as fi devenit nervoasa ca nu mi-am terminat treburile inainte sa imi vina musafiri.
Astazi a fost prima zi de ABATERI in masa si grav, nici o problema maine este o noua zi frumoasa.
De maine reincep si numaratoarea cu fara abateri, imi pun dorsala la munca mai am un pic pina in decembrie.
Ame este de bine de la 77.9 am ajuns la 77.4 dar cu seara de astazi ajung la 78
Nu conteaza viata este frumoasa. Pupici si va doresc o saptamina frumoasa usoara.
Magada ma bucur ca sotul tau este bine, doamne ajuta.



Ofof,cristina Imi va fi tare dor de mesajele tale ,in care ne spuneai cate zile fara abateri mai aveai! Erau asa de multe si frumoase,e tare pacat ca o iei acuma de la 0.
Dar,cum spui si tu,asta e . O iei astazi de la capat Si sa nu te mai aud cu abateri..ca scot si eu maturica
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]