Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #3904 (permalink)  
Vechi 10 mar 2010, 11:24:39
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Smile Re: Jurnal Adella

Citat:
Anterior postat de ras_cristalin Vezi mesajul

te inteleg foarte bine Adella, e greu sa stii ca sunt probleme acasa si tu esti departe si nu poti interveni... Dar ajungi tu acolo cat de curand si o sa se calmeze apele, sunt sigura orice s-a intamplat.
Si eu sunt invadata de rusi, imi vine sa plang de durere... ma duc sa iau o pastiluta. Cred ca de-asta imi venea mie sa arunc cantarul cand am fost acasa, eram inainte de rusi.
Te cred ..mereu arata mult ...Iulia sunt niste probleme care persista de o viata ...daca as putea sa-l fac sa se schimbe ..voi incerca sa vb serios cu el ...mama a primit multe flori ..si adora florile ...si tata le-a dat pe toate ..chiar si floare pe care cu o zi inainte i-o daruise ..si a durut-o tare ...ma enerveaza ca nu realizeaza ca o raneste ...vrea sa fie cocos in fata altora ...dar de mama uita

Citat:
Anterior postat de Laura Vezi mesajul
Cred ca e ceva in aer Adella...si eu am avut mici discutii cu parintii zilele astea....dar au trecut pe urma, si e bine iar,.......ce sa facem de multe ori asa e viata , cu multe neplaceri...important e sa iesim la capat fara sa regretam
Ai grija de tine
Ms Laura,eu voi avea discutie cu tata ...ca e cam egoist unoeri si imi vine sa-l batmama e o femeie minunata ..si nu merita astfeld e tratament ...

Citat:
Anterior postat de mada_gabi2006 Vezi mesajul
buna ade...stai linistita poate nu sa inamplat nimic acasa

bv bv bv ai 48.6....si cu tot cu pb...si fara tranzit...foarte bn ...
eu am revenit pe forum ..dupa o lunga pauza
si acum mai citesc pe aici...am vauzt noua dieta pe care vrei sa o incepi...succes...o voi citi si eu ...
o z minunata
Sper sa se rezolve ...

Citat:
Anterior postat de ali_lumi Vezi mesajul
Neatza Adellush !!
Numai fi supi , problemele se rezolvate sustine si iubi.
eu abea am papat am facut putina ordine pe aici , si incerc sa prin curaj sa ma duc la coafor
tu??
Multumesc si lu iubi tau vaiii ..tu la coafor ...mi-e mila de coafeza multa bafta

Mi-am propus sa ma trezesc vesela ..dar nu mi-a iesit ..si acum plang ...ma doare ca nu pot face ceva sa-l fac sa realizeze ca nu procedeaza corect ...plus ca mi-a zis ca si fratele meu din Anglia a avut un mic accident ...si s-au amplificat
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]