Subiect: ChaLean Extreme
View Single Post
  #392 (permalink)  
Vechi 26 apr 2013, 13:28:51
danyella2008's Avatar
danyella2008 danyella2008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2011
Locaţie: arad, Romania
Vârsta: 38
Date: 159cm, 55kg
Mesaje: 988
Aprecieri acordate: 1.842
Am fost apreciat(a) de 1.016 ori in 648 mesaje
Implicit Re: ChaLean Extreme

Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Bafta, Lumy, sa vina si bebe 2 curand, cum va doriti

Klau, ai grija cu durerile alea, nu forta Nu conteaza ca nu poti ridica cu cat vrei tu, muschiul sigur lucreaza, conteaza contractia lui. Burn, baby, burn Asa am facut si eu alaltaieri, cateva ex. cu greutati f. mari si apoi am trecut repede la alte repetari cu unele mai mici; si-mi place ca asa am ramas cu febra la umeri pana si azi

Una dintre tipele care ma motiveaza la CHLX e cea cu 7 copii, dar si tipa aceea in varsta de vreo 50 sau 60 de ani care arata super ok.

Ieri am avut pauza, azi fac Push Circuit 3 si ceva cardio -asta nu stiu exact ce, ce-o sa am chef.

Trebuie sa-mi fac bagajul ca maine dimineata plecam la mama, iar marti dincolo. O sa-mi pun cateva workouturi pe un stick, insa nu imi iau si ganterele mari cu mine, ca oricum stam doar 3 zile si apoi plecam mai departe...sa vad ce sport o sa strecor eu in saptamana de hoinareala, pana si eu sunt curioasa ce-o sa reusesc sa fac coarda si echipamentul mi le iau sigur, altceva insa nu.


Si mie imi place mult de tot de tipa cu 7 copii..chiar merita tot respectul ..si de multe ori ma gandesc ca daca ea are timp, si eu trebuie sa am
Klau..si eu am patit-o cu glezna ...culmea..nu in timp ce faceam sport..asa, mergand prin casa....dar nu mi-am intors piciorul sau sa ma impiedic..pur si simplu am pasit si m-a luat o durere groaznica ..ciudata treaba...uneori nu simt nimic..altadata ma doare de nu mai pot face un pas...de umflat nu e umflat...m-am dat cu unguiente si astept...cu sportul nu stiu cum o sa fac..oricum astazi aveam liber pt ca sunt la lucru..poate pana maine imi trece...daca nu o sa fac low impact..daca pot si nu mai mai supara...daca nu pot..o sa fac o mica pauza..poate fac ceva pilates..exercitii la saltea...

Klaudia..tu de unde ai descarcat BB?..eu am tot cautat pe net..dar nu am gasit niciunde gratis

Shopia...sa ne mai vizitezi ..si eu sunt o "fana" de-a ta
danyella2008, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1644 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1127 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1128 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui danyella2008:
Kclaudyia (27 apr 2013)