Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #3928 (permalink)  
Vechi 21 aug 2011, 12:24:57
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Salutare!
Nici eu nu trec des pe aici ,nu neaparat din lipsa de timp ,dar stiu ca tu esti tare ocupata si nu vreau sa te mai incarc si eu !
Vroiam sa te intreb daca sti ceva de Sunshine ,o slabuta tare draga mie ,dar pe care nu am mai vazut-o de mult pe site!Indraznesc sa intreb pt ca stiu ca si ea este din Bucuresti si poate ...poate sti ceva de ea!
Te pup!!!Weekend placut!
Buna Nico

Si mie imi este foarte draga Sunshine.

Am vorbit mai multe cu ea acum cateva luni si ultima oara imi spunea ca este foarte ocupata cu disertatia ei si incerca sa o imbine cu job-ul.

Imediat ce aflu lucruri noi te anunt.

O duminica frumoasa si tie

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna,Slabuta!Ce mai faci?Am trecut si eu sa te salut,cam rar fac acest lucru,spre rusinea meaDar in ultimul timp nu dispun de prea mult timp liber

Esti bine?Merge dieta?Sportul?
Te pup si te imbratisez!
Buna Diana,

Nu-i nimic... inteleg ca aveti si alte treburi de facut.

Per total sunt bine... Dieta... as zice ca foarte bine, daca luam in calcul faptul ca suntem in ultima luna de vara si eu profit la maxim de acest sezon, care anul acesta a fost darnic in fructe. Fructe cat incape, ma mentin, de kilograme ne apucam din toamna.

La capitolul sport sunt insa foarte suparata, nu am mai facut nimic... decat o gramada de drumuri prin oras, seara nu stiu ce ma doare mai tare capul sau calcaile. Dar am in plan sa ma reapuc de aerobicul meu.

Am citit pe la tine ca se prevede un job. Sper sa reusesti sa obtii acest post. Iti tin pumnii.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat