Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #3938 (permalink)  
Vechi 22 oct 2011, 11:44:31
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Ce bine am inceput ziua de azi...

Aseara am facut o baie cum demult visam, cu sare de mare, spuma si multe ore petrecute in cada,... iar azi ma simt plina de energie, cu pofta de ceva gustos (vreau sa imi gatesc un crap cu ciuperci si vin la cuptor) si cu chef de un film bun. Inca ma gandesc ce sa aleg... in zilele cand sunt singura, ma tenteaza filmele romantice, dramele... am senzatia ca fac parte din film si traiesc toate scenele impreuna cu actorii...

Am in plan si o "sesiune" de ingrijire/infrumusetare... voi testa crema care mi-am luat-o zilele trecute... daca stau sa ma gandesc, demult nu am mai folosit masca-film... si cat de mult imi place senzatia de "dezlipire" de fata

Am observat ca pe Slabute sunt din ce in ce mai multe mamici,... ceea ce m-a dus la ideea unui articol cu alimentatia/alimentele recomandate in timpul alaptarii... asta voi face azi...

Deja mi-i foame... asa ca fug sa imi pregatesc crapul...
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat