Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #3940 (permalink)  
Vechi 22 oct 2011, 11:54:51
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Buna dimineata Bine, e amiaza deja dar eu parca dorm
Vai ce bine suna baie in spuma cred si eu ca te simti asa de bine. Eu din pacate nu am cada dar daca ne mutam de aici nu accept baie fara cada
Suna bine planurile tale Cam asta am si eu in program azi. Am facut treaba ieri ca sa pot avea timp pentru mine. Binenteles, asta dupa ce ies de la magazin
Sa ai o zi frumoasa
Am vazut mesajul tau... si am zis ca mai intai iti raspund si dupa fug la bucatarie

Eu am o stare exagerata de energie si cu toate ca afara este foarte morocanos si de obicei pe asa vreme as dormi pe mine...

Cu toate ca am cada, o folosesc foarte rar Mereu pe fuga, dus si gata... Dar nu se compara cu nimic o baie adevarata cu un dus facut la repezeala. este asa de bine si relaxant... imi aduc aminte ca odata am si dormit in cada... m-am trezit cand simteam ca mi-e frig, deja se racise apa

Tu lucrezi si azi?
Ce iti gatesti bun?
In ultimul timp postezi niste mancaruri, mama mia... inca stau cu pofta in gat dupa vinete dar tot nu am ajuns sa mi le iau.

Te pup cu drag Andra
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat