View Single Post
  #3989 (permalink)  
Vechi 23 mai 2013, 11:48:00
danyella2008's Avatar
danyella2008 danyella2008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2011
Locaţie: arad, Romania
Vârsta: 38
Date: 159cm, 55kg
Mesaje: 988
Aprecieri acordate: 1.842
Am fost apreciat(a) de 1.016 ori in 648 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul


Multumesc Daniela!

Cum merge CHLX? Mai ai putin si mi te alaturi si tu la BB.. N se compara cu CHLX, dar eu fac tipurile de exericitii in stilul meu, adica lent
Daaa e bunoaca rau.. si in general fitness models arata bestial!!
That's where I'd like to reach


Astazi fac prima zi din ultima saptamana din Lean...ar fi trebuit sa fiu cam pe sfarsite...dar am avut si eu o perioada aiurea..am fost foarte racita s nu am putut face nimic...doar mancat aiurea ..acum incerc sa ma dezvat de obiceiurile dobandite in ultimile 4 zile ...am si pus jumatate de kg..ma asteptam si la mai mult..pt ca am mancat doar rontaieli si mancare nesanatoasa si la 11 noaptea...cand sunt racita am doar pofte aiurea si nu le pot stapanii
Nu se compara BB cu CHLX in ce sens?..e mai greu?...abea astept sa-l incerc si eu...trebuie luna viitoare sa-mi cumpar minge ..
Chiar vroiam sa te intreb ceva ...in legatura cu programul din luna 4 de Chalean..ca workout-uri cu gantere la mine in program se regasesc doar burn 1, push 2 si lean 3...nu ar fi fost normal ca ultima luna sa fie o combinatie intre toate workout-urile facute in cele 3 luni?...sau am gasit eu programul gresit?
O zi placuta
danyella2008, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1644 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1127 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1128 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui danyella2008:
Kclaudyia (23 mai 2013)