View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 16 iul 2009, 22:35:05
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: jurnal anca...vreau sa slabesc 5 kg si cel mai important sa ma mentin :D

Citat:
Anterior postat de anca90 Vezi mesajul
am slabit 9 kg in 4 luni..probabil vi se pare mult...dar vergeturi nu prea am (mi-au aparut cateva dupa ce am folosit folia)....si doar sanii mi-ai scazut in rest carnea nu e moale..acu am inceput sa fac tae-bo am inteles k tonifica..sper sa fie asa va voi spune...
in legatura cu cele 9 kg....m-am abtinut de la paine si nu mai mancam seara (evident k mai aveam si eu cateva scapari k orice om)...ciocolata manac la greu pot sa zic si incerc sa reduc tot timpu...dar am facut mult sport adik doar cardio fara greutati..si am dat roade...aaaa si sauna....am putina celulita..stiti careva un remediu bun?....help me pls

Salutare Ancuta

Mie mi se pare super 9 kg in 4 luni, este foarte sanatos si fara daune asupra corpului tau, nici nu ma mir ca nu ai facut vergeturi Felicitarile mele Meriti toate laudele, ca nu te-ai grabit si ai facut un asa de mare bine pentru corpul tau

Da Tae-bo este indicat pentru tonifiere, dar si pilates-ul este foarte bun

Pentru celulita poti folosi supliformul sau scrub-ul din cafea Chiar dau rezultate

Succes in continuare
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii