View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 07 aug 2009, 14:53:40
ianna's Avatar
ianna ianna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: IL, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 42
Dieta: sanatoasa verde si cu gratare
Date: 170cm, 64kg
Mesaje: 4.305
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Cum as putea sa slabesc?

Bia tine minte de la mine si poate chiar si de la orice slabutza in devenire de pe aici: HAINA FACE PE OMfaca ai sa pui ceva mulat normal ca se vor vedea sunculitze, daca pui ceva mini normal ca se vor vedea picioarele grase, daca iti pui rochie tip gogosar normal ca vei arata ca un gogosardeci chiar si cu 10 sau 20 kg pierdute orice haina poate sa te avantajeze sau din contra
Daca vrei ia pe cineva cu apartu foto cand te duci sa probezi haine daca nu ai deja ceva in garderoba, si ne mai putem da si noi cu parerea

Citat:
Anterior postat de biank_elena20 Vezi mesajul
Multumesc pt raspunsincerc sa folosesc bicicleta de camera cam de 3 ori pe saptamana-inainte o foloseam pe post de cuierce-i drept,e cam plictisitordar simt ca ma ajuta..off,asa ma gandesc cateodata ca ar fi minunat daca as putea manca o pizza zilnic,care sa aiba in jur de1000calorii,si cu toate astea sa slabescde fapt realitatea e ca ar trebui sa-i declar razboi,doar din cauza asta m-am ingrasatcand am venit acasa,de la facultate,mama,care nu ma vazuse de2luni,mi-a zis ca a avut un soc cand a vazut ce tare m-am ingrasatacum ca am dat jos6kg,mi-a spus ca e muuuult mai bineee,gata cu fanteziile despre pizza-merg sa-mi gatesc puiul la gratarnu de alta,dar pe data de15,luna asta,sunt invittata la o nunta,si daca nu arat ft ft ft bine,nici nu ma gandesc sa merg
__________________
rog in profil sa mentionati dieta pe care o tineti -Succes si la un cantar cat mai zgarcit
jurnal Dupa fapta si rasplata
Alimentatia cu prea putine calorii - Slabute.ro
Sfaturi, de prin forum, adunate
Dieta si alaptarea
ianna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1190 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]