Subiect: Jurnal Disa...
View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 14 iun 2011, 09:44:47
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal Disa...

Citat:
Anterior postat de Denisea24 Vezi mesajul
Buna Licurici si multumesc, eram obijnuita cu o alimentatie sanatoasa asta pana sa raman insarcinata, am o fetita de 1 anisor... in timpul sarcini am ajuns al 110kg iar restul le-am pus din delasare cred ,chestea e ca in timpul sarcini nu mancam cum se zice pentru 2, mancam cu atentite tocmai pentru a nu ma ingrasa, dar cred ca si aerul care il inspiram se depunea. Eu am mai salbit cu vreo 4 ani in urma in jur de 30 kg tot printr-o alimentatie sanatoasa si sport atunci eram in italia iar acuma sunt in romania de vreo 2 ani. De cand am descoperit portalul slabutelor m-am hotarat sa readopt stilul de viata sanatos si rezultatul au fost kg. slabite pana acum.
Stiu ca cu ajutorul vostru slabutelor am sa reusesc.

Sa'ti traiasca fetita si sa creasca mare si frumoasa
daca ai mai slabit inseamna ca vointa ai si poti,inseamna ca si de data asta v'ei iesi invingatoare
o sa reusesti cu singuranta,important e sa tii cont si de sfaturile noastre,sa nu te infometezi si sa faci sport atunci cand v'ei putea desigur
conteaza foarte mult sa'ti schimbi stilul de alimentatie pe viata,nu doar pt o perioada,trebuie sa fii sanatoasa pt fetita ta si pt ai oferii si ei un stil de viata sanatos
o sa reusesti
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828