View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 01 iun 2009, 21:58:01
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: jurnal "Nu se mai aude hu-hu din dulap"

Citat:
Anterior postat de huhu Vezi mesajul
iuuu, ce bine!
sa zic cu ce cred eu ca am gresit: azi m-a scos iubitul meu in oras, de ziua copilului cica..noi obisnuim sa mergem la un restaurant cu specific indian, si acolo au cea mai buna supa pe care am mancat-o vrodata...e supa-crema, cu champignons. ciupercutele sunt crude,probabil adaugate numai dupa ce incalzesc ei baza de supa care are multe condimente(curry si turmeric si coriandru si cine mai stie ce) si pun si smantana in varf...ups
dar stai, nu ma certa rau! ca in timp ce mancam ma uitam pe geam si vedeam nemtoiace slaaabe in panataloni scurti si am hotarat ca jumatate de castron imi ajunge. e mare buba? si orezul tot de la ei, fiert cred ca am luat vreo hmm...10 furculite.
asa...

Am inteles. Daca ai papat-o la restaurant, sigur nu e cea mai dietetica (la restaurant mancarea este gustoasa, nu neaparat dietetica.
Daca seamana cu cea din urmatoarea reteta, Supă cremă de ciuperci atunci e bine.

Voi fi sadica... bine ca ai vazut pe acele femei in pantaloni scurti, altfel iti parea rau mai tarziu.

Banuiesc ca de maine te pui serios pe treaba.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii