View Single Post
  #404 (permalink)  
Vechi 28 ian 2012, 13:26:00
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal de 70 la 58 - Slaba

Citat:
Anterior postat de Ioana slaba Vezi mesajul
Jurnal nou:

De maine incep o noua dieta timp de o luna, o sa ma ghidez dupa principiile Dukan dar nu o voi tine pana la capat asa cum cere Dukan ....din 27 Februarie trec pe legume preponderent timp de 40 de zile. Sincer nu stiu daca fac bine, voi incerc si vedem ce iese.

27 Ian- 26 feb de 5 zile proteine cu legume si 2 zile de legume
27 feb-15 aprilie -legume, foarte rara peste,sucuri de fructe - o saptamana de detox

o sa notez zilnic meniurile
Buna Ioana!Am vazut mesajul de la regimul Dukan si mi-a atras atentia faptul ca si tu vrei sa ti post miercuri si vineri!Si eu incerc sa fac acelasi lucru!Cu Dukan am esuat,cu South Beach la fel si acuma ma chinui cu Atkins(sau o tentativa de).Partea buna e ca am reusit sa imi tin carbohidratii mici si pe post(am tinut saptamana asta)!In prima saptamana cand am incercat sa tin corect prima faza atkins am dat-o in bara;si am zis ca daca tot nu pot tine dieta ca la carte macar sa imi tin posturile!
Eu am tinut postul de dinainte de Craciun si am reusit sa si slabesc,deci se poate si cu carbi multi daca esti putin atent!O sa te urmaresc sa vad ce rezultate o sa ai si iti urez ca aceasta dieta sa ti se potriveasca si sa slabesti cat mai vrei!Bafta!
__________________
Jurnalul meu Nr 5