View Single Post
  #4040 (permalink)  
Vechi 11 apr 2012, 19:15:35
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

buna fetelor eu tocmai ce am venit de la film .. am vazut american pie reunion am ras de moarte la fel de tare ca si celelalte !

marinuta, cum a zis si alexik ... tu o cam dai in bara prea des .. si cred ca ai cate o slabiciune pt fiecare .. nu stiu, mie personal mi se pare ca prea te gandesti tot timpul la slabit si faci fel de fel de incercari "esuate"
in primul rand: dieta - daca ai asa multe abateri si greseli, cred ca nu ti se potriveste regimul asta disociat al rinei .. poate ar trebuii sa incerci altceva care sa nu fie o povara si sa nu te mai gandesti tot timpul la mancare si sa o dai in bara
in al doilea rand: cantarul - te cantaresti prea des ! de pe o zi pe alta nu e nimic relevant .. te bucuri la fiecare gram pierdut si apare apoi o dezamagire pt altele in plus
si nu in ultimul rand: sportul - si cu asta poate ca exagerezi pt ca nu ai un program stabil ... mai faci acum 30 de min, mai tarziu inca 30 .. poate mai mananci si ceva pacatos intre timp si te mai pui pe inca 30 de min de sport ca sa arzi caloriile .. nu asa se face treaba ! trebuie sa fie ceva constant, moderat si placut

eu doar mi`am spus parerea si ti`am dat niste sfaturi, sper sa nu le iei in nume de rau
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].