View Single Post
  #4103 (permalink)  
Vechi 24 iul 2012, 08:03:44
jeny2105's Avatar
jeny2105 jeny2105 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 oct 2010
Locaţie: CLUJ-NAPOCA, Romania
Dieta: Dukan
Date: 172cm, 109.8kg
Mesaje: 2.299
Aprecieri acordate: 96
Am fost apreciat(a) de 135 ori in 91 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Ok...ultima oara am fost aici acum aproape o saptamana!!!

Ieri mi-am facut abonament la sala si de azi incep. Am abonament pe 6 luni, pot sa merg la tot ce e aerobic si cardio. O sa incep o data pe zi, cu zumba si alte dansuri, si o sa incep sa mai stau si la cate doua ore, sa mai intensific. S-ar parea ca am si o prietena care vrea sa alergam seara, deci sper sa ne tinem cat de cat si de asta!

Desi m-am ingrasat fata de cat scrie la ticker ma simt bine, dar am zis sa pun piciorul in prag si sa revin la miscarea zilnica, mai ales avand in vedere ca locul de munca imi plateste mare parte din abonament, am dat doar 180 de lei pe 6 luni. Si e o sala destul de...fitoasa cu programari si tot.

Am inceput sa mananc mai echilibrat - incerc sa nu mai cumpar prostii, sa nu mai mananc in oras (tare buna mai e mancarea la Cluj) si sa evit in totalitate sucurile, macar in timpul saptamanii. As vrea si eu sa vad un 74.9....Dar mai dureaza. Pupici!
bravo Simi, nu te lasa fata
zi-mi te rog si mie care e sala, ca mi se pare eftin, sau e oferta de vara??? fiica-mea plateste 100 ron pe luna la sala si deaceea mi se pare foarte eftin ce ai gasit tu poate se duce si ea acolo, mai economiseste niste banuti
te pup si o zi frumoasa sa ai