Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4104 (permalink)  
Vechi 21 nov 2011, 15:47:36
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Tina Vezi mesajul
Si eu de la oboseala sunt extrem de schimbata, de nerecunoscut. Imp. e sa te odihnesti, chiar si un scurt somn de zi e minune pt. creier.

Nu vreau sa induc in eroare slabutele, dar vreau sa devin una dintre ele. Sa ma inscriu in club in mod concret
Se pare ca pe langa oboseala mai e si o raceala de toata frumusetea. Ma dor urechile si mi-au aparut si niste furunculi chiar in ureche, dureroase tablou complet cu tot cu tuse si nas care curge in siroaie.

Tina tot inainte, nu te uita prin parti Locul este deja rezervat asa ca noi avem incredere in tine Cum iti merge cu facultatea?

Citat:
Anterior postat de Rusu Laura Vezi mesajul
multumesc! sunt foarte bine! fericita intr-un final!
m-am transferat la Cluj si toata viata mi s-a schimbat!
regimul alimelnatr l-am pastrat, dar cu sportul a fost mai greu pt ca abia aveam timp de cateva abdomene si execitii pt picioare...drept rezultat putin m-am ingrasat, dar ok..sunt optimista
v-am simtit lipsa! ma bucur sa ma reintorc printre voi si sa vad ce mult a evoluat comunitatea! si ce s-a marit!!!!! abia daca mai recunosc lume

tu cum esti?
Buna Laura

Adica te-ai transferat la o alta facultate de stoma, sau ai schimbat si facultatea?

Lasa ca nu-i capat de tara cateva kilograme, hai sa luam taurul de coarne.

Si noi ti-am simtit lipsa, de fapt simt lipsa la toate fetele 'vechi' cum stateam in fiecare seara la vorba.
Si fetele noi sunt foarte de treaba, asa ca nu sta deoparte, baga-te in gasca.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat