View Single Post
  #4169 (permalink)  
Vechi 09 nov 2011, 09:07:29
Sylvester's Avatar
Sylvester Sylvester este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 nov 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Michel Montignac
Date: 172cm, 55kg
Mesaje: 742
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Smile Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Citat:
Anterior postat de eva 9 Vezi mesajul
daa! am petrecut azi!
am gatit ceva, supa crema de rosii (preferata omului meu) si un cheesecake (am pus poze) care a iesit demential... primul dulce dupa nu stiu cat timp mancat
am avut chef sa gatesc... si cand am chef, fac cu dragoste si iese buuun
tu ce ai mai gatit apropos?
am niste branza sarata si ma gandeam sa fac si eu chec... ca dulce nu pot face... chec Magda... si nu stiu ce sa pun in el inafara de oua si ceapa verde... ce alte verdeturi? ar fi trebuit si niste usturoi verde nu? asa ca o compozitie de drob!
Hello,

Buna supa crema de rosii ! Si al meu sot o adora . Am gatit paste integrale, cu somon fume printre . Super nebunie!

Ce stiti despre mugurii de pin? Am luat dintr-un magazin bio si nu stiu clar daca sunt conformi.... Parca apareau prin salatele lui Monti...

Ce mai mancati la md? Eu pana azi am mancat acasa fulgi cu afine sau zmeura congelate... Acum nu mai am nici zmeura, nici afine si nu stiu cu ce fructe sa pap fulgii dimineata ....

Merg prunele sau caisele deshidratate? Sau cu perele crude?

Monti zicea ca merg nectarinele, piersicile si caisele crude, dar nu se mai gasesc ...
Sylvester, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1971 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1454 kcal/zi. Pentru a slăbi 1,5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]