View Single Post
  #42 (permalink)  
Vechi 25 nov 2010, 10:43:48
pufik's Avatar
pufik pufik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Dieta: Dieta personalizata
Date: 172cm, 59kg
Mesaje: 1.172
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Concurs: La post, dar sanatos!

Mada vad ca tu reusesti in fiecare zi sa mananci 3 mese si 2 gustari si fără dulciuri si mâncare sănătoasă . ASA mi-as dori sa mănânc , sa nu mă mai abat. Eu încerc sa slabesc 5 kg pana la Craciun, deși nu cred, e timpul cam scurt si sa nu mai fiu balonata tot timpul. Se umfla burta incredibil. Am început sa iau Colonhelp câte o lingurita dimineața si seara. Sa vedem ce rezultat are. Sport nu fac . Doar dacă se pune iesitul cu cainele in parc 1 pe săptămâna . Dieta nu am adoptat ca nu pot sa tin strict. Vreau sa inlocuiesc in alimentatie lucrurile rele si sa mă mentin. Când am terminat liceul aveam in jur de 67 , in primul an de facultate am reușit sa slabesc 10 kg si mă simteam foarte bine. M-am mentinut mult timp dar acum parca nu am vointa deloc. Cred ca de vina e si prietenul meu, nu mă place slaba si mă pune sa mănânc mereu. Dar eu la 58 mă simt bine. Am avut si 53 dar eram cam slaba. Dulciurile mă arunca pe mine. Pâine nu mă încurca, pot sta fără sa mănânc pâine dar dulciurile....off.
Răspuns cu citat