Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4259 (permalink)  
Vechi 20 dec 2011, 17:57:13
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Buna scumpo!

Reiau mesajul, am scris si cand sa dau send...s-a dus. Nici nu mai stiu ce am scris.

Heheh..nu scapi de un dracusor ca mine! Nici gand! Aseara am vrut sa-ti scriu, dar pur si simplu mi se inchideau ochii.

F frumos si emotionant. M-a dus cu gandul la colindul mama sau mama asteapta-ma ca vin (nu mai stiu exact). Ma deprim eu, dar mami tau? Zilele trec si nimic nu se mai intoarce. Acum ma duc sa vad poza. F frumos cadoul! Rochita ai crosetat-o tu?


Eii, de la 2-3 felii de cozonac nu patesti nimic. Da, neaparat sa pui poza si sa dai reteta, am luat somon si nu am mancat si il am la congelator, sper sa mearga cu somon congelat.

Da. Depinde ce inseamna mult/putin pt fiecare. Anul acesta am stat 1 luna si putin, iar la anul vreau sa stau 1 luna si 2 sapt.

Cand pleci la Paris, sa ma anunti si pe mine...ca vin si eu. Glumesc!

Mda, ai dreptate!

La culoarea ochilor tai, blonda, superba...ce sa mai! Ti se potriveste de minune bluza verde. Sa le porti sanatoasa si cu bucurie!

Cu placere!
O sa ma tin de capul tau pana iti schimbi browser-ul Dureaza 5 minute sa-ti instalezi un browser care merge fara pauze.

Mi-as dori sa o fi crosetat-o eu (am atatea haine facute de mine), dar timpul bata-l vina... Am cateva pungi pline cu 'cioturi', un inceput de bolero alb, un colt de sutien pentru un costum de baie, o fusta si o geanta cu trandafiri imensi (doar trandafirii si o latura am facut)... si cateva broderii neterminate... ador tot ce inseamna lucru de mana... mi-e asa ciuda ca nu mai fac nici macar jumatate din lucrurile pe care le faceam inainte... sunt cu gandul la perioada cand voi fi insarcinata, atunci voi croseta, cel putin asa mi-am propus.

Reteta aceasta e cu somon marinat/afumat... care nu mai necesita preparare suplimentara.
Chiar acum o pun.

Multumesc scumpa...
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii

Ultima dată editat de Slabuta; 20 dec 2011 at 18:09:16.
Răspuns cu citat