View Single Post
  #4360 (permalink)  
Vechi 28 nov 2012, 10:58:05
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Neata fetelor!
M-am trezit si eu si acum sunt la cafeluta cu voi.
Fulgu este harnicuta ca de obicei, nici eu nu inteleg de unde are ea asa energie a facut deja o ora de sport
Eu vreau sa-mi duc baiatul la munte, pe partie la inceput de ianunarie, prima saptamana dupa revelion, dar sa vedem daca o sa fie zapada, am mai fost noi pe la Paltinis prin 2008, in dec, daca vedeati voi ce soare era de sf. Nicolae, nici urma de zapada, mai si radeam de soramea ca ei erau pregatiti cu sanii de acasa, cu ochelari de ski, cine mai era ca ei
Super tare sora ta si eu imi doresc tot dupa sarbatori sa tragem o fuga la munte ,nu mai este asa aglomerat ,vorba ta numai de ar fi si zapada .La sport sunt prima ,imi da o stare de bine toata ziua si imi trec toti nervii ,fac cu gandul la soacra ,biata de ea cred ca sughite in somn ,nici acum nu s-a trezit .
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat