View Single Post
  #438 (permalink)  
Vechi 28 sep 2011, 11:42:32
eliza david's Avatar
eliza david eliza david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 30 nov 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: lowcarb
Date: 164cm, 59.6kg
Mesaje: 2.578
Aprecieri acordate: 191
Am fost apreciat(a) de 497 ori in 360 mesaje
Implicit Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de Flora Vezi mesajul
Buna Eliza!!!
Am trecut si eu pe aici sa-mi trec meniurile si sa-mi actualizez grautatea care e cu vreo 200 de g mai mult dar nu le-am mai trecut.
Sunt usor depresiva caci tot incerc sa-mi gasesc ceva de lucru si nu reusesc tot sunt ot trimit cv ieri am foast la un interviu si se parea ca totul merge bine insa nu m-au sunat si nu am dormit bine toata noaptea de emotii suntem.
Eu am asteptat sa inceapa piticul scoala si sa-mi plece musafirii ca sa am timp sa-mi caut si am apelat la toate sursele net,ziare,la fata locului ca m-am dus in unele locuri si am intrebat daca au nevoie de angajati si uite ca nimic.
Ah imi pare rau daca te bat la cap cu problemele mele.
Hai spune-mi de tine cum iti merge nu te da batuta ca nici eu nu ma dau.Pana laurma am zis ca am sa fac foamea e nasol ca inca nu pot face sport am incercat intr-o zi si m-a durut dupa.
Hai zi si tu ceva vesel.Te pup
Hei, ce bine ca mai treci si pe aci
Imi pare rau ca nu iti gasesti job, dar nu te lasa, o sa gasesti pana la urma. Stii cum e, ca apare cand nu te astepti. Oricum in zilele astea e destul de greu sa gasesti un loc de munca bun si ca bani si ca program, sa mai faci si ceea ce-ti place asa ca nu te da batuta! Cauta in continuare!
Eu.. incerc sa le fac pe toate si nu prea imi iese, nu am timp fizic sa fac tot ce as vreau sau macar tot ce ar trebui
In legatura cu dieta, gata, m-am mobillizat. O luna nu mai mananc prostii. Cu toate ca ma duc la o nunta in weekend, la Galati (adik mai sunt si tentatiile mamei, ale bunicii, etc), o sa ma abtin la maxim. O sa vezi. Sunt foarte decisa sa scap de cele 3 kg enervante. O sa fiu si in criza financiara luna asta, ceea ce sper sa ma determine sa nu mai fac tampenii, adik sa cumpar chestii neconforme si sa-mi fac "poftele" Daca o sa-mi pregatesc eu mesele, sigur nu o sa mai fie tentatii Nu mai mananc prostii! Clar!
Acum as avea o tentativa sa ma apuc de MONTI, dar nu stiu prea multe despre aceasta dieta asa ca inca ma documentez
Sper ca vei trece si tu mai des pe aici si de asemenea sper sa trec si eu pe aci mai des, sa mai schimbam impresii
Te pup!
__________________



jurnal de primavara
Răspuns cu citat