View Single Post
  #4380 (permalink)  
Vechi 18 mar 2011, 21:56:00
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Rina 90" s (etaj IV)

Citat:
Anterior postat de schmetterling Vezi mesajul
pfff...deci acum m-am adunat si eu pe acasa...mi-am facut un abonament la zumba si azi am mers prima oara si a fost super tare...au curs apele de pe mine...mamaaaaaa maaamaaaa....si e si foarte antrenant asa, si-mi place muzica latino de mor

am luat cina mai devreme in consecinta, pe la 17,30. nu trecusera cate ore scrie in carte intre pranz si cina, dar am vrut sa mananc inainte de sport...ca la 18,30 incepea, ca sa ard caloriile din prajitura aia mirobolanta pe care am avut-o la cina

si acum am niste nervi, de nu mai pot...iar i s-a stricat babei instalatia de apa si desigur, acum stam pe uscat...asa ca trebuie sa stau imbacsita pana cine stie cand...instalatorul nu mai vine, ca la cat e de antipatica si stresanta cred si eu ca nu vine. mama ei de treaba...m-as duce la o prietena sa fac un dus ceva ca nu ma mai suport....in fine
pff naspa
daca ai unde sa te duci la dush ar fi bine daca nu apeleaza la servetele umede,poate totusi vine maine instalatoru
e bine ca iyti place zumba,si mie imi place dansu as vrea sa fac samba sau salsa ce fain ar fii
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828