View Single Post
  #4395 (permalink)  
Vechi 01 nov 2013, 11:23:35
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul

Pai dar..niste tradatoare..si tu si Ralu' Pe Ralu am mai terorizat-o cu un sms, cu un mesaj pe fb, nu a putut scapa asa repede de mine! Sunt mai ceva ca ciuma O mica durere am si pentru Niculici, care citeste din umbra, dar nu da niciun semn

Draga mea, due date la moi este trecut la semnatura (sic!)...este 18 februarie...deci mai avem mai putin de 4 luni pana ne cunoastem, iar eu sunt destul de nerabdatoare. Despre moi si bebe am mai scris prin jurnal, dar mai ales in jurnalul mamicilor, ca deh! Mi-ar placea sa resuscitam putin grupul vesel, dar toata lumea e ba ocupata, ba deprimata, asa ca stau si eu si sprijin "portile" jurnalele pe unde mai pot ..cat mai pot ..stai ca-mi aduc aminte si de happy di care nu a mai dat niciun semn de ceva vreme..acu' mi se pune pata pe toate!

Altuceva despre moi, voi fi o fericita mamica de baietel, ne-am luat masina si soata mea conduce cate un pic in fiecare zi, sunt tare fericita de tot ce se intampla-mai putin de kg care se aduna
Felicitari ptr masinuta!! Tu nu ai permis?
Oooo bebelinul va fi varsator!! Uhuu! Te-ai scos O sa ai un baietel destept, frumos, cel mai cel Asa suntem noi varsatorii
Glumesc, evident.. Va fio oricum destepot si frumos asa ca mami si tati!

Mda, Ralu e cu job-ul, Diana e cu logodnicul.. mna, ne-am imprastiat si noi
Niciuliciul e cu fetitele si familia..
Poate reusim sa ne adunam, candva.. aici pe forum Mi-e dor de voi toate!

Hai mai lasa kilogramele, nu te gandi la ele.. O sa fie timp si de asta.. Momentan fii exact asa cum esti, fericita si implinita!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Kclaudyia:
rommyna (01 nov 2013)