View Single Post
  #442 (permalink)  
Vechi 10 mai 2010, 11:14:12
nicolle's Avatar
nicolle nicolle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 41
Dieta: incerc sa mananc sanatos
Date: 160cm, 67kg
Mesaje: 138
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul celor care au intre 50 kg si 60 kg

Citat:
Anterior postat de miha ela Vezi mesajul
fetelor am o intrebare. de renuntat am renuntat la dulciuri si inca nu simt k mor daca nu mananc, dar nu pot renunta la cola sub nici-o forma si mai ales k vine sesiunea unde nu pot invata daca nu am sticla de 2 litri langa mine ma gandeam daca e permis sa beau cola light macar? beau ceai de tei, ceai antiadipos (parca asa il cheama), lapte dar nu pot renunta la viciul meu (unicul dealtfel) (bine, bine si ciocolata, inghetata si pizza, dar de la ele ma pot abtine :d)

hi hi hi......esti foarte draguta ....cam la ce raspuns te astepti?.....sau mai bine zis ce raspuns vrei sa auzi?
cafeaua sau ceaiul verde nu-ti plac?......poate gasesti o solutie inlocuitoare......daca nu ....macar sa nu ajungi la 2 l pe zi.....ia si tu o sticla de jumate .
pupici
nicolle, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1281 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]