View Single Post
  #442 (permalink)  
Vechi 03 iul 2010, 10:43:26
Amaryllis's Avatar
Amaryllis Amaryllis este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 08 iul 2009
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 44
Date: 159cm, 70kg
Mesaje: 85
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Buna ziua tuturor !!!!!!!!


Citat:
Anterior postat de Tora Vezi mesajul
sunt tora am 52 ani si 90kg si eu vreau sa slabesc dar merge foarte greu
Buna,Tora.Succes in lupta cu kilogramele !!!

Citat:
Anterior postat de corayma Vezi mesajul
am intrat si eu de curand in categoria 90-100 de kg am slabit 11 kg dar mai am destule de slabit si sper sa reusesc in vara asta popici multi fetelor si succes
Felicitari !!!!

Citat:
Anterior postat de eus Vezi mesajul
buna,
am 24 de ani si am fost mereu o persoana grasuta,in 2007 am reusit performanta de a ajunge de la 83 de kg la 63,din pacate astazi cantaresc 91,stiu ca se poate slabi,insa am nevoie de un sprijin moral;m-am inscris aici in speranta ca voi primi acel sprijin moral de care nu doar eu ci toate avem nevoie.
Astazi am hotarat mai mult ca oricand sa fac o schimbare radicala... am inceput dieta south beach;imi doresc ca din 2 in 2 saptamani sa va dau 'raportul'...vreau ca prin rezultatele obtinute sa va incurajez,vreau sa nu ne pierdem speranta,vreau sa-mi demonstrez ca se poate...am avut multe esecuri in ceea ce priveste scaderea in greutate insa important e sa nu incetam sa luptam in a ne implini acest vis...eu am avut odata 63 de kg mi-e tare dor de acea perioada caci putem fi eu,acum ma izolez caci mi-e asa rusine cu si de mine
Bravo!!! Orice pas in directia corecta inseamna un pas mai aproape de succes !!!!!!

Citat:
Anterior postat de bybysor Vezi mesajul
buna dimineatza slabutelor...sunt fericita ca in aceasta saptamana am dat jos 1.5 kg si asta intr.un mod sanatos fara sa recurg la prostul obicei.sunt mandra de mn in sf am reusit o sapt de dieta sanatosa. tu cf cum e cu dieta se vede ceva,
Felicitari,bybysor!!!!!! Esti o invingatoare !!!!!!!!


Citat:
Anterior postat de LoLy Vezi mesajul
Buna seara,slabutelor!
Am ajuns si eu in sf sub 100 kg,asa ca ma alatur voua!

Amaryllis,am venit dupa tine!!!
Buna,Loly.Imi pare bine ca ai venit !!!! In ritmul in care mergi cred ca ma intreci si va trebui sa te ajung eu din urma!


Buna,pety.Slabesc cam greu........


Buna,odeta.Cum este cu dieta ?
__________________
Sănătatea este o comoară pe care puţini ştiu să o preţuiască, deşi aproape toţi se nasc cu ea..(Hipocrate)