Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #4420 (permalink)  
Vechi 28 nov 2012, 17:57:56
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

BORKED

Ralu is in za houseeeeeeeee
Faceti bine si dati piesa aia tare cum imi place mie

Vai ce dor mi-era de tine Rominut
Laura multu de vizita!
Bun fetele, va raspund imediat... asa mai peste 2 ceasuri... ma duc sa-mi fac Shredul, bici, dusul, masajul... pachetul.

Azi iar peripetii cu masina...
ADOR ceata dar sa fim seriosi, acum e prea multa aici sus in B-z, wtf.Ingropati pana in mustati zi lumina

In rest, am dormit 3 ore azi-noapte si abia m-am descurcat de dimineata sa stau treaza... na in fine, am recuperat cu domnul Ene la privat acum dupa-masa.
Asa ca ma simt odihnita si cu chef de viataaaa!!!

Fetelor azi-noapte la 3 si ceva cu cine radeam la telefon? Cu Dienutul, ii dadeam vestea ca am pus in kilogram, yey!!!Dar atat bai sa fie!! Credeti ca-mi pasa?Sau imi afecteaza tonusul? Nope Eu imi fac mai departe programul de sport asa cum am stabilit si mai tai din crackersi eventual si adaug ceva salate seara. Imi fac maine iar o supica crema de legume si mi-o torn pe gat sa ma satur. Da, fetelor, da, alta explicatie e ca am pus masa musculara. Crap Pana duminica sper sa am veste mai buna.

Pupiiiici!!!
Haideti la sport cu mineee!

Imagini ataşate
File Type: gif tumblr_m1p2pxJIEr1r4vnvso1_500.gif (680,6 KB, 18 vizualizări)
File Type: jpg tumblr_lys54n4XON1r7cc0po1_500.jpg (40,0 KB, 18 vizualizări)
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Rallara; 28 nov 2012 at 18:01:19.
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui Rallara:
happygirldiana (28 nov 2012), Kclaudyia (29 nov 2012), Puffoasa (28 nov 2012), rommyna (29 nov 2012)