View Single Post
  #444 (permalink)  
Vechi 07 iun 2018, 01:04:59
curly.light's Avatar
curly.light curly.light este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Buna, fetelor! eu am tot tinut-o din examen in examen, azi am reusit sa ajung si eu pe la voi. Sper ca toate sunteti bine!

Am avut o perioada tare stresanta..eaxmenele merg ok, dar la un punct s-a trezit si coodonatorul meu de licenta ca ar vrea o parte de material...care, din pacate, nu era gata. Am dormit putin si am mancat cam aiurea cateva zile.. trebuie sa revin pe linia de plutire.

Astept sa ma instalez complet si in noul apartament.. nu imi ajungea dulapul din camera, asa ca mi-am comandat o comoda cu sertare. De 2 saptamani am comandat-o si inca nu a venit De fapt au realizat ca nu e pe stoc, si a trebuit comandata din Polonia...au fost si zilele libere. Eu ce sa zic, parca vine trasa de magari maine-poimaine sper sa ajunga, sa ma despachetez, si gata. Ma voi considera oficial instalata in noua casuta.
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui curly.light:
adinico (07 iun 2018), Axenya (07 iun 2018), lidiuta (07 iun 2018), nikytour (07 iun 2018), Zoe (07 iun 2018)