View Single Post
  #45 (permalink)  
Vechi 10 ian 2012, 22:39:40
Ikerina's Avatar
Ikerina Ikerina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Tentativa de Dukan :)
Date: 175cm, 78.7kg
Mesaje: 402
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Cristinei (agarthian)

Citat:
Anterior postat de agarthian Vezi mesajul
Salutare, si "la multi ani!"

Eu din pacate am pus ceva la cantar in pauza de sarbatori, nu pentru ca as fi mancat in exces, insa am intrerupt cu totul dieta. Ba mai rau, am mancat foarte putin in perioada asta, efectiv nu am putut sa mananc mai nimic (a fost o perioada aiurea, am avut un deces in familie chiar inainte de Craciun).

Problema e ca acum am o foame neobisnuit de mare, probabil din cauza meselor sarite... si mi-e foarte dreu sa continui cu Rina, ma gandesc sa incep o dieta low-carb cat mai curand, am impresia ca nu mai pot rezista mult fara o masa cat de cat consistenta dimineata. Ramane insa sa ma mai gandesc la asta, deocamdata mai trag de Rina cat mai pot.
La multi ani si tie! Si condoleante...
Trebuie sa te obisnuiesti sa nu sari peste mese, fiecare are importanta ei... In plus, daca mananci de exemplu cat pentru o zi intreaga la o singura masa, cresti volumul stomacului... Daca mananci prea putin, iar nu-i bine, ca imediat ajungi sa stagnezi si nu mai ai de unde sa scazi...
Eu sunt convinsa ca o sa reusesti sa depasesti momentul asta
Pup si un an excelent!
__________________
Jurnal Ikerina - Nu voi privi niciodata in pamant! Iar daca o voi face... va fi doar cat sa imi admir pantofii!

Nu-mi negociez principiile!
Planuri? Incerc sa invat sa nu imi mai fac!


In continuare... Voi da tot ce-i mai bun!