View Single Post
  #4516 (permalink)  
Vechi 26 iul 2012, 22:18:20
laurra's Avatar
laurra laurra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 11 oct 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Usor hipocalorica
Date: 164cm, 101.1kg
Mesaje: 2.796
Aprecieri acordate: 443
Am fost apreciat(a) de 398 ori in 271 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de lidiuta Vezi mesajul
Laurra, ai fost curajoasa de te-ai inhamat la dukan zilele astea! Cred ca ai putea s-o continui mancand proteine plus legume zilnic, tu si asa mananci foarte atent si corect. Insa la kg tale, nu cred ca e cazul sa te chinui asa. Mai ales ca faci si sport.
Da nici mie nu-mi vine sa cred ca am tinut 3 zile(probabil vointa a fost prea mare)Am zis sa respect intocmai monty si cu 2 zile de proteine -eu nu prea aveam asa ceva
Nu stiu daca mananc chiar corect poate de acum in colo

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Ai dreptate,si eu arunc grasimea in exces de ex de la prosciutto,pielea de pui.Dar cu portiile la mine nu a avut importanta,mananc chiar cat vrrauInsa pana acum am fost atenta sa nu combin 2 feluri de proteine la o masa..adica nu la o masa si branza si carne..de vreo 3-4 zile insa nu am mai tinut cont,vreau sa vad daca influenteaza in vreun fel.

Fetele,ma bucur sa va vad activeO zi super sa aveti,numai azi nu e maine si iara vine weekendulDeabia astept,daca timpul se amelioreaza ma duc iar la.mare
la asta mai am si eu de lucrat
__________________
Controlul carbohidraților
laurra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1233 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat