View Single Post
  #457 (permalink)  
Vechi 15 mar 2013, 22:02:55
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Hai mai Albertina... ca acum vroiam sa scriu. Am vrut mai devreme, dar vb la tel.
Bunica lui iubi e f rau

Ooo, frumos cadou de la cine?
Andra, in nici un caz nu era o aluzie sau, doamne feri, repros, ma gandeam asa, cum tot scriu ca in agenda, si ma intrebam daca sunt chiar intreaga la cap.

Imi pare rau pt bunica lui iubi

DVD-ul e un cadou aniversar de la o revista de sport si sanatate (I form se chema) ca am avut implinit 3 ani de abonament. E o serie intreaga pt diferite zone dar ma enerveaza ca nu le pot cumpara si separat, nu se poate decat sa te abonezi la toata seria si eu nu le vreau pe toate, sunt destul de scumpe, dar m-au nimerit bine cu cadoul, ca exact coapse si fund voiam

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Da, si eu stiam de treaba asta.. totusi depinde si ce tip e sport ...
Ca daca e prea greu, apoi lesini e acolo.

Ia zi, anul asta ati planuit vacanta?
anul trecut pe vremea asta ne-am intalnit:
Eu ma gandesc sa ma apuc sa fac dimineata devreme pilates si ceva bicicleta, sa vad cum merge, ca e destul de usor. De lesinat cred ca nu lesin, eventual adorm pe bicicleta, ca eu urasc sa ma trezesc devreme, si nu prea functionez pana la cafeaua de la servici

Chiar ieri ma gandeam ca exact anul trecut pe vremea asta ne-am intalnit. Foarte faina vacanta Inca n-am planuit decat cand iau vacanta, si o sa fie septembrie, ca in iunie am examen, dup-aia se face prea cald de calatorit pt gustul meu, in plus parca vad ca Dani iar are job de vara, asa ca o sa fie la toamna. Unde va fi, n-am idee inca
Voi n-aveti chef de o tura prin Norvegia? Noi suntem aici toata vara
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui deadcountess:
andra_aly (15 mar 2013)