View Single Post
  #45795 (permalink)  
Vechi 24 dec 2015, 21:23:33
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Uff, fetelor imi este asa de greataaaa de mor. Am mancat satazi, ca o lacoma, ,,porcarii,, si salata boef cu maioneza, nu mai mult de trei linguri . Uite ca nu mai sunt in stare. Nu stiu cat de rau mi-au picat ca acum imi este tare greata. Cantarul este in crestere. 88, 6 . Nu pot sa modific ticherul asta seara. Eu nu am gatit nimic de dieta ca nu am mai avut putere.
Am facut cat am putut. Sarmale cu carne si sarmale cu legume . Sunt consistente si unele si altele.Salata si cu carne si fara carne dar cu maioneza. Salata de vinete si ardei copt si cu maioneza si fara. Ciorba de perisoare ca al meu sot nu poate fara ciorba, piftie ( am mancat si d,asta ) . Maine am sa fac o tava mare de tiramisu. Pana maine am sa uit cat de rau mi-a fost asta seara si am sa bag si d, ala
Eu, va felicit pe toate cele care ati dat jos saptamana ce a trecut. Felicit si pe cele ce s-au gatit de dieta. Bravo voua.
A, la multi ani Rozi pentru cei doi barbati din familia ta. Sa fie sanatosi si sa fiti o familie fericita.
Craciun fericit pentru toate slabutele mele dragi
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tor-11046.html
29.10.2015 =91,6
26.11.2015 = 89,1
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui marilo:
gabiy (24 dec 2015), rozica1965 (24 dec 2015)