View Single Post
  #462 (permalink)  
Vechi 16 iul 2010, 13:40:53
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de 17simonette Vezi mesajul
am citit si eu cateva pagini la inceput, cateva la sfarsit.. si am ramas socata
nu imi vine sa cred ca exista asemenea parintii, care sa-ti faca atat rau si nu numai prin vorbe, dar si fizic.. cine stie ce o fi in mintea lor
nu te cunosc prea bine, dar sper ca nu are nimic ca imi dau cu parerea
cert e ca imi pare foarte rau pentru situatia ta si chiar nu stiu ce sa zic, sunt foarte socata de ce nu te muti la prietenul tau sau la finul tau, ca spuneai ca el i-a rugat pe parintii tai sa te primeasca inapoi acasa ? ca din ce ai povestit de la ei oricum primeste decat lucruri rele fara sa faci nimic in orice caz mult succes in continuare si ai grija ce faci, cel mai bine ar fi sa stai cat mai departe de ei (chiar daca locuiti in aceeasi casa)
Nu`i nimic Simona,parerea ta este binevenitaNu vreau sa ma mut la prietenul meu pentru ca el nu este din acelasi oras cu mine,ar fi mult prea complicat mai ales ca inca n`am terminat scoala,iar finul meu momentan trece si el prin momente destul de grele,nu vreau sa il implic si pe el mai mult dekt este deja implicat,iti dai seama ca parintii mei s`ar certa cu el la cutite si nu vreau sa fiu eu motivul.Incerc pe cat posibil sa`i evit si oricum daca va veni sora mea o sa fie aproape ca si cum n`as ezita,iar de batut dupa ce se intoarce ea nu mai au cum ca se baga cumnatul meuOricum eu incerc sa`mi vad in continuare de viata mea si de viitorul care ma asteapta
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]