Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #4650 (permalink)  
Vechi 27 ian 2012, 11:12:05
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul
Buna Alina.Vad ca tu faci abdomene si bici- la fel ca mine.Ai rezultate vizibile de la abdomene?
Sper ca nu am deranjat, o seara minunata!
Eu fac si programul tae-bo bootcamp for abs si toate adunate da au avut rezultate ok de cand m-am culcat pe o ureche se cunoaste asa k le-am reluat k sa am timp pana la vara sa imi umflu muschii
Citat:
Anterior postat de Nemo Vezi mesajul


Singura problema aici e limba...cu un francez te vei intelege doar in franceza, nu poti sa-i pretinzi sa cunoasca si altceva...
Hai ca ma interesez.

PS. Meniul ala de duminica...mai bine nu comentez...
Pai mai Nemo doar ma stii fata seriosaadik si abaterile le fac cu simtul raspunderiisi pe cuvant de pionier k am tot avut zile din astea de cand sunt in tara...ba chiar am avut si o perioada de 2 sapt cu meniuri zilnice de asa natura si plusul maxim la cantar a fost 3kg...deci metabolismul meu a devenit super ok si ink ceva akm dau f repede kg pe care le pun si fara prea mari eforturi
Cu francezii...stai relax toti strainii sunt asa dak mai scuipa vreunu' 3 cuv in engleza e amazingurasc franceza cu toata fiinta mea si francezii de altfel mi se par tare caraghiosi cu bastile lor si cu fulare dar de dragul de a scapa de aici ma sacrific si invat franceza oricum invat f repede orice limba straina
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......