Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #4663 (permalink)  
Vechi 07 feb 2012, 19:29:03
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de ancad26 Vezi mesajul


Rusinica mie ca nu am raspuns pana acum la ce m-ai intrebat
Alina bine te-am gasit! Venind la tine in jurnal vad ca eu am uitat complet sa raspund la tine-eventual trebuie iar sa imi setez abonamentele la subiecte .


Te astept cu mare drag la londra .
Alina sa stii ca noua ne place foarte mult chiar putem spune cu mana pe inima ca ne-am gasit linistea in sfarsit . Actele rezolvate toate , servici am gasit dupa o luna fix insa faceam 4 ore 2 dus 2 intors pana am decis sa ne mutam mai aproape pt aman2 si acum e super ca merg cu o colega 30 min sau altfel 1 ora. sotul la fel 1 ora deci e admisibil pt o capitala.
Am fost si noi in dec acasa cum spui si tu parca nu ne-a mai placut.

Daca iubi al tau se razgandeste poate veniti. macar in vizita. Alina si nasii nostri de casatorie vin in martie -au casa si 2 copii vand -platesc ratele si vin - ei erau exemplu pt noi casa, copii si joburi la banci insa uite ca se demotiveaza tare vazand ce e in tara.
Ai un job sau esti in cautari ? Cred ca parintii sunt niste oameni fericiti sa va aiba iar acasa .

Te pup si fug sa raspund la celalalt subiect !
Fara rusinik si mie mi se mai intampla sa nu raspund la timp...ma bucur k v-ati rezolvat toate cele si k v-ati gasit linistea eu as veni si maine dar nu conteaza doar ce vreau eu...suntem fara munk,la noi in oras munk se gaseste foarte greu spre deloc iar salariile suntam analizat toate cele si am decis sa incercam in bucuresti sa vedem ce iese,momentan nu ne putem misca pt k drumurile sunt blocate dar cum se mai duce zapada o sa vedem dak putem ramane in tara sau tre sa ne luam adio si sa ne orientam de data asta mult mai serios spre o tara unde sa putem trai makr pana spre pensie asada parintii sunt singurii care sunt tare bucurosi k suntem aks si ceva amici dar foarte putini pt k din pacate odata cu intoarcerea aks am constatat k si f multi oameni s-au schimbat..in rau...asa k nici makr la capitolul prieteni nu stam mai bn decat stateam prin straini oricum am trecut peste faza in care regretam amarnic k am revenit aks...pana la urma tot e bn k am mai stat alaturi de familie si k dak va fi sa plecam din nou pe afara cu siguranta vom privi lucrurile cu totul altfel decat am facut-o pana akm...nu o sa mai visam mereu cu ochii deschisi la acel "acasa"care ramasese doar in mintea si sufletul nostru pupicei
Citat:
Anterior postat de milla Vezi mesajul
felicitari alina cu ocazia aniversarii!Multi Ani inainte de mentinere,mult curaj,forta si rabdare caci pentru asta este nevoie de asa ceva in abondantza!Si dupa cum ti-am mai spus intr-un mesaj,dk iti amintesti,te admir pt forta pe care ai avut-o k sa ajungi pana aici si la aceste rezultate uluitoare si fascinante,ma repet,stiu dar ti-o mai spun si eu:'Esti un exemplu pentru toate femeile in general,mai apoi pt toti acei care vor sa devina slabute si mai ales pt toti acei care cred k exista ceva imposibil,tu ai demonstrat si demonstrezi in continuare k se poate,k e posibil,important e sa vrei!!!' FELICITARI inca o data si multa bafta in continuare in tot ceea ce faci!!!
Multumesc frumos!Da intr-adevar cred k cel mai tare ma bucura faptul k mi-am demonstrat mie k imposibulul nu exista...si multumesc k mi-ai adus aminte de treaba asta cam am nevoie de un plus de optimism in perioada asta si uite k tu ai reusit sa mi-l aduci cu mesajul tau...
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......