View Single Post
  #4681 (permalink)  
Vechi 04 oct 2011, 14:56:48
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Buna dimineata
Imi pare rau ca aseara n-am mai putut intra...... musafiri si apoi direct la somn.
Ai avut o zi destul de incarcata si ieri, am vazut. Lasa ca acum mergi acasa si te odihnesti apoi proaspata incepi o noua zi de slabit
Ce ma bucur ca esti asa hotarata de data asta Astept deja rezultate
O zi frumoasa sa ai iubita
Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Sa profiti de timpul liber. Incearca si tu sa mai recuperezi niste somn, cumva.
va sa-lut!acum m-am trezit.voi va dati seama ca am dormit de la 10 pana la aproape 4? mare minuneam mancat si eu,2 ardei umpluti,cca 190 de gr si muuulta salata de castraveti,nu stiu ce a fost cu mine,444 de gr)adica vreo 4 castraveti potriviti

Nu ma mai duc cu nicio factura,e tarziu.si nici de gatit nu ma mai apuc.numai mai stau un pic in pat dupa masa,ca desi am dormit atat tot somnoropasa ma simt,nu e ca somnul de noapte.iar pe la 5 jum fug sa fac sportam emotii

mai tarziu ies si eu cu iubi meu in oras:X:X deci fie ne auzim mai tarziu,fie maine!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]