Subiect: Jurnal anhelyto
View Single Post
  #469 (permalink)  
Vechi 12 aug 2010, 22:32:43
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal anhelyto

Citat:
Anterior postat de anhelyto Vezi mesajul
fetelor ms de incurajari,......
azi am trecut printr-o serie de stari care iar nu mi-au permis sa imi vad de treaba.....
fetelor e greu sa nu mai sti cand ti-a venit ultima opara(asta ca sa intelegeti ce si cum)....
azi am papat un piept de pui saramura cu cartofei la cuptor si castraveti murati.
din cauza gandurilor si starilor am baut 2 beri si am papat o pizza forneti si un suc cu gheata.....a si pe seara o feliuta mica de pepene galben.....
stiu ca e rau ceea ce fac, sunt constienta, dar eram mult prea confuza in ganduri ....si imi era frica.
momentan frica este spulberata, maine dimi mai incercam ceva si va tin la curent.
fetelor e atat de ciudat sa vrei si sa nu vrei in acelasi timp, sa stai sa te gandesti ce va gandi si cum va reactiona persoana de langa tine....dar am realizat ca am langa mine pe cine trebuie..........a fost alaturi de mine si a zis ca daca e ne vom gandi la cum il/o va chema......
fetelor acum sunt putin mai linistita....dar tot am o samanta de indoiala......
va multumesc ca ma ascultati!
va doresc odihna placuta si ne citim maine!
ps: maine merg la o prietena la acte!
deja ma gandeam ca urmez si eu!
Te cred ca esti confuza,dar cel mai bine e sa faci testul si daca e pozitiv imediat la doctor sa confirmeinsa un copil e o binecuvantareasa ca ma bucur ca si al tau te sustine ..si cine stie
Ai grija de tine si asteptam vesti cu sufletul la gura
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]