View Single Post
  #4691 (permalink)  
Vechi 30 apr 2014, 10:47:06
Michelina's Avatar
Michelina Michelina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Imi cer scuze daca v-am suparat. Eu habar n-aveam cine e femeia aia - am vazut pozele si am ramas socata ce vergeturi imense are pe burta. De acord ca trebuie sa te impaci cu corpul tau - sa faci pace cu el chiar daca are cateva kilograme in plus, cativa centimetri in minus, cicatrici sau mai stiu si eu ce alte probleme fizice. Am avut si eu partea mea de "suferinta" ca n-am decat 163 cm - mi-as fi dorit macar 170 ( si mai am momente cand imi pare rau - desi chiar nu am ce face - chiar e genetica de vina), ca nu sunt mai slaba natural - mi-as fi dorit sa fiu o silueta longilina si delicata - nu o femeie cu corp atletic. Scuze din nou daca am jignit pe cineva!
__________________
[/URL]
"Pentru a fi fericit este esenţial să ai ceva de iubit, ceva de făcut şi ceva spre care să năzuieşti." - William Blake
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Michelina:
Kclaudyia (30 apr 2014)