View Single Post
  #47109 (permalink)  
Vechi 06 ian 2016, 21:02:43
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Doamne cat mai vorbitiii Este foarte frumos asa. Abia astept sa deschid ,,slabutele,, ca stiu ca am ce citi.
Blum , bine ai revenit si sedere lunga sa fie
Maria, eu nu am lipsit de pe slabute din ziua in care am intrat. Stiu evolutia Rozicai pe dinafara. Stiu pozele cu motocicleta, invocate de Blum, cu pestii aia mari de Dunare . Stiu ce a patit ea, cand s-a schimbat mediul si modul de viata. Stiu ce pericol ma paste daca nu sunt atenta . INCERC !!!!
La multi ani Dana !! Nu stiam ca Dana se serbeaza. Si pe fiica mea cea mica, o cheama Dana. Iubesc numele asta !
Si eu aveam boala cantarului zilnic. Nu stiu daca era bine sau daca acum este bine. Am mai zis ca, eu sunt usor de demoralizat. Daca sunt cuminte, si totusi, cantarul se stramba la mine, posibil sa ....uit de principii si sa ma arunc in ceva buuuun
Dar si daca trece prea mult timp,fara cantar, este posibil sa fiu prin maracini. Asa ca sunt tare fericita ca am cantar joia Si sotul meu imi zice, ce faci mananci ? , pai cantarul de joi ?
Maine voi avea o surpriza. Nu m-am cantarit de o saptamana. Ce frica imi esteeee Dar poate ca nu este asa de negru. Mi s-a mai intamplat sa ma iubeasca cantarul cand nu ma astept.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tor-11046.html
29.10.2015 =91,6
26.11.2015 = 89,1
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui marilo:
blum (06 ian 2016), kartika (06 ian 2016), orhidee (06 ian 2016), rozica1965 (06 ian 2016)