View Single Post
  #4720 (permalink)  
Vechi 03 mai 2014, 12:53:24
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
De morcovi, nu de altceva da?
Cum bre? o poala de bani si nu merge? Sotiorul tau nu se pricepe?
Hai ca ai fost scumpa tare cu plaja.. Nu cred eu ca esti asa grasa cum te vezi.. cate kg ai acum?
Nici macar nu m-am apucat de bucatarit.. tot ma invart prin bucatarie.. nu am chef deloc.. acum am realizat ca trebuie sa cobor sa iau telina, pastranac si patrunjel radacina!! Pfffff!!
DA....de morcovi din carne facuti pe gratar
Se pricepe,doar ca are niste circuite interiore si nu stie electronicadaca ar fi pana doar electricas-ar rezolva pe loc,plata in avans sau dupa
Mama mia Claudici nu vrei sa stii nu multe vreo 72ieri am plans,pe langa problemuta mea psihica sunt si kg care nu stiu dc parca cresc,ieri pe seara aveam vreo 73.5(bauta mancata si plimbata)ma feresc de oglinda
Noi dupa amiaza mergem la ceva cump ......macar ii aprope de tine?eu tre sa merg la 6 km,pe langa nu am decat mici
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui niculina04:
Kclaudyia (05 mai 2014)