Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #4742 (permalink)  
Vechi 07 apr 2012, 14:10:03
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Buna Alina...sa stii ca te inteleg... nu e usor...chiar daca esti acasa. ai inceput sa te intrebi care e casa ta, asai? eu nu mai stiu care e...cert e ca daca ma intorc in Ro , sunt sigura ca nu e chiar ok...
Unde lucrezi? iubi a gasit de munca?
va ganditi sa va intoarceti?
pup, si fi "SERENA" cum zic astia
Buna Andra...dap cam asa e...nu mai cunosc notiunea de aks...adik ai vazut cum e in strainatate spui mereu aks referindute la ro...abia astepti vacanta sa mergi "aks"...akm sunt aks dar nu prea mai simt k apartin loculuieu muncesc intr-un call center pe lb italianamakr la munk pot visa k sunt in it pt k vb tt giornata italianosi culmea iubi munceste la o pizzerie deci siamo acasade gandit sa ne intoarcem hmmmm eu clar ma gandesc tantooooo...dar nush ce o sa facem pt k si pe partea cealalta ma gandesc mai lucrurile ar trebui sa intre in normal...suntem in ro...ne-am gasit de munk,salariile sunt ok...ma nn lo so..ce qualcosa k mi manca tanto...un vuoto dentro di mepoate va trece...poate nu o sa vad...momentan sunt meta meta...si deh eu si luatul deciziilor......grava situatiepup si weekend placut
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......